Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Biuro rachunkowe Kraków

Zaczynając swoją pierwszą działalność gospodarczą trzeba zdecydować kto będzie zajmował się księgowością. Ale też firmy, które prężnie się rozwijają mogą potrzebować pomocy w sprawach księgowych. Gdzie takiej pomocy szukać? Oczywiście najtrafniejszą odpowiedzią wydaje się być wybór biura rachunkowego, które zajmie się wszystkimi sprawami księgowymi albo tylko wybranymi zdarzeniami gospodarczymi. Jak znaleźć najlepsze biuro do współpracy?

Referencje i wykształcenie pracowników biura

Mimo, że zawód księgowego przestał być już regulowany i każda osoba może podjąć się księgowości to w praktyce nie jest to takie łatwe. Podejmując współpracę z biurem księgowym trzeba sprawdzić czy choć jedna osoba ma np. tytuł technika rachunkowości, magistra rachunkowości lub uzyskała tytuł i dyplom od Ministerstwa Finansów umożliwiający pracę jako Główny księgowy. Niestety nie każda osoba po szkole związanej z rachunkowością może zajmować się pełną księgowością. 

Można też sprawdzić czy interesujące nas biuro rachunkowe jest zrzeszone  Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Biura, które są członkami Stowarzyszenia gwarantują najlepszą i najbardziej kompetentną obsługę, ponieważ ich właściciele i pracownicy są zobligowani do poszerzania swoich kwalifikacji czy posiadania odpowiednich zaświadczeń i ukończonych szkół wyższych.

Ubezpieczenie OC

 
Ofertę dobrego i profesjonalnego biura rachunkowego Rosco Tax z Krakowa możesz sprawdzić na stronie www.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *