3 Najbardziej ekskluzywne wózki golfowe na świecie

3 Najbardziej ekskluzywne wózki golfowe na świecie

Golf od lat jest uznawany za jeden z najbardziej ekskluzywnych sportów świata. Nic więc w tym dziwnego, że producenci nieustannie prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to nowszych akcesoriów oraz przyrządów do gry w golfa – w tym luksusowych wózków golfowych. Na szczęście biorąc pod uwagę fakt, że w golfa grają często dość bogaci ludzie, producenci nie muszą się martwić o zbyt wysokie ceny swoich produktów – stawiając w nich przede wszystkim na wysoką jakość oraz jak najbardziej wyszukane wyposażenie oraz inne gadżety dla graczy.

Wózek golfowy – Garia

Tytuł najbardziej ekskluzywnego wózka golfowego świata ostatniego czasu zdobyła Garia, której cena rynkowa to prawie 14 tysięcy Euro. Na uwagę zasługuje nie tylko dopracowany do granic możliwości wygląd oraz ogólna prezentacja wózka, ale również szereg gadżetów, które właściciel dostaje gratis od producenta. Jest to między innymi lodówka chłodząca do napojów czy uchwyty na kubek, które umożliwiają swobodne odłożenie napoju podczas jazdy. Dodatkowo Garia posiada specjalnie dostrojone zawieszenie oraz napęd stworzony przez firmę, która współpracuje również przy tworzeniu motocykli Ducatti. Wśród producentów innych części można znaleźć jeszcze wiele światowych marek – między innymi Astona Martina, Jaguara czy Porsche.

Cadillac Escalade Golf Cart

Kolejnym ekskluzywnym wózkiem golfowym, który jest wart jest uwagi oraz z pewnością swojej ceny jest Cadillac Escalade Golf Cart, który zachwyca przede wszystkim swoim wyglądem oraz prezentacją. W dniu swojej premiery został jego cena została wyceniona na około 15 tysięcy dolarów – mowa tutaj o wersji podstawowej, ponieważ za odpowiednią dopłatą Cadillac Escalade Golf Cart może zostać ulepszony w dodatkowe funkcje oraz parametry. Wózek ten posiada między innymi dach, co umożliwia pełne zasłonięcie pojazdu oraz 15 calowe felgi, co sprawia, że prezentuje się niczym mini samochód dla bogaczy. Model ten posiada również luksusowe skórzane fotele czy regulowaną kolumnę kierownicy.

Hummer H1 Golf

Trzecim bardzo popularnym wózkiem golfowym wśród tych najbardziej ekskluzywnych jest Hummer H1 Golf – jeden z przedstawiciele popularnej i znanej na całej świecie marki Hummer. Wózek jest bardzo masywny, utrzymany w klimacie samochodu wojskowego bądź terenowego. Choć silnik sprawia wrażenie dość niepozornego (3,75 konia) to można zwiększyć jego moc do 5 lub nawet 9 KM. Podobnie jak poprzednicy posiada bardzo bogate i dopracowane wyposażenie oraz świetnie się prezentuje. Wśród wyposażania modelu Hummer H1 Golf można znaleźć między innymi radio CD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *