AgamaSport – zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

AgamaSport - logo

Agama Sport Kraków to firma powołana do propagowania zdrowego stylu życia, przede wszystkim wśród dzieci, ale skupia również wokół siebie młodzież i osoby dorosłe. Aby osiągnąć optymalne cele zdrowotne, nie można czekać do osiągnięcia wieku, w którym będzie podejmowało się wyłącznie samodzielne decyzje. Dzieciństwo to najlepszy czas, by absorbować zdrowe nawyki, przyzwyczajać się do zrównoważonej egzystencji, uczyć się ograniczać swój ślad węglowy.

Agama Sport Kraków stawia sobie za cel stworzenie społeczności osób w różnym wieku, które będą rozumiały i propagowały wraz z nią potrzebę aktywnego sposobu życia, zrównoważonego odżywiania, tworzenia wokół siebie radosnej i pełnej energii atmosfery. Pracownikami firmy są specjaliści w swoich dziedzinach, pasjonaci, którzy pragną zainspirować młode osoby do dbania o siebie i rozwijania w sobie najlepszych cech i zdolności.

Agama Sport – zajęcia sportowe dla dzieci 

AgamaSport – zajęcia sportowe dla dzieci w Krakowie  to firma, która wciąż rozwija dyscypliny sportowe dla dzieci i młodzieży. Spośród dziesiątków zajęć wdraża te, które gwarantują harmonijny rozwój całego organizmu, usprawniają koordynację i wyrabiają zdrowe współzawodnictwo oraz ambicję.

Zajęcia sportowe cieszące się największym zainteresowaniem to:

  • pływanie dla dzieci – kształtuje kondycję, koordynację ciała i wydolność płuc
  • pływanie rehabilitacyjne – prostuje sylwetkę, usprawnia stawy, odciążając organizm buduje tkankę mięśniową
  • tenis – wyrabia koordynację, zwinność i szybkość
  • rower – wycieczki rowerowe usprawniają całe ciało, socjalizują w grupie i dostarczają wrażeń
  • rolki – to sport ogólnorozwojowy, ćwiczy koordynację i współzawodnictwo
  • narty i snowboard – usprawniają, hartują umysł i ciało
  • judo – sport ogólnorozwojowy, przygotowuje do samoobrony

Agama Sport organizuje systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, ale też prowadzi nabór na obozy sportowe, które w sposób jeszcze bardziej intensywny zmuszają do wysiłku fizycznego. Obozy narciarskie w górach, żeglarskie na Mazurach, obozy rowerowe, tenisowe i jeździeckie. Dzieci i młodzież spotyka na nich rówieśników, które tak jak i one pragną aktywnie spędzać dnie, brać udział w zawodach, rywalizować i sprawdzać swoje możliwości.

Tego rodzaju zajęcia to wstęp do uprawiania sportów, może wyczynowo, a na pewno aktywnie i z pasją. To przygotowanie do pracowitego życia, pełnego osiągnięć i rywalizacji. Czas spędzony z rówieśnikami, ale też rodzicami tworzy więzi na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *