Bater – Polski producent baterii

Bater - Polski producent baterii

Bater to polska firma z tradycjami. Istnieje na rynku od 1990, zajmując się produkcją i dostawą baterii. To jednak nie jedyny zakres ich działania. Na wszystkie wyroby firma BATER posiada odpowiednie certyfikaty – można więc w pełni zaufać temu producentowi.

Produkty firmy Bater

BATER produkuje i sprzedaje baterie stacjonarne klasyczne OPzS, wytwarzając zarówno ich ogniwa, jak i podstawy. To niezawodne awaryjne źródło zasilania w telekomunikacji, energetyce, przemyśle, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej i na kolei. Firma jest również autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiego koncernu EnerSys, który jest liderem na rynku jeśli chodzi o produkcję baterii profesjonalnych VRLA. BATER w swojej ofercie posiada również baterie trakcyjne, idealne do wszystkich typów wózków widłowych, platformowych i maszyn czyszczących. Co ważne, baterie są zbudowane z najwyższej jakości ogniw kwasowych typu PzS i PzB , których skrzynie pokryte są powłoką w 100 procent odporną na działanie korozji.

Jednym z najlepszych produktów firmy jest korek rekombinacyjny, który zapobiega wydzielaniu gazów z akumulatora bezpośrednio do atmosfery, a także umożliwia uzupełnienie nieznacznych ubytków wody, co jest wykluczone w przypadku baterii VRLA. Jest to produkt w całości stworzony i opatentowany właśnie przez tego producenta. Pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz tych związanych z wentylacją pomieszczenia.

Usługi firmy BATER

Firma BATER zajmuje się nie tylko produkcją, ale również montażem i demontażem baterii trakcyjnych oraz stacjonarnych na terenie całej Polski. Prowadzi także prace remontowe w akumulatorowniach oraz zajmuje się utylizacją baterii i akumulatorów. Prowadzi też profesjonalny serwis baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Umożliwia kupno specjalistycznych urządzeń do konserwacji baterii akumulatorów, a także części zamiennych i urządzeń dodatkowych. W ich serwis wchodzi obróbka plastyczna blach, a także profesjonalne prace ślusarsko-mechaniczne.

Firma BATER posiada w swojej ofercie rozmaite baterie stacjonarne oraz trakcyjne. Jeśli więc potrzebujesz baterii wysokiej jakości lub profesjonalnej usługi związanej z jej montażem, zajrzyj na http://bater.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *