Darmowe szkolenia biznesowe Kraków

Darmowe szkolenia biznesowe Kraków

W dzisiejszych czasach rynek pracy cały czas się zmienia i nieustannie pracownicy, jak i pracodawcy muszą podnosić swoje kompetencje. Dzisiaj nie tylko liczy się to, jakie mamy ukończone studia i zdobyte dyplomy, ale także własne umiejętności personalne oraz przede wszystkim doświadczenie.

Obecnie wszystkie osoby, które chcą zarabiać więcej niż przeciętny pracownik muszą zadbać o rozwój własnych kompetencji, ale także tych związanych bezpośrednio z wykonywanym zawodem.

Szkolenia, kursy

Szkolenia oraz kursy są jednym z najlepszych sposobów, aby samodzielnie się dokształcać. Mamy wiele różnych alternatyw, aby zdecydować się na szkolenie, które organizowane są przez prywatne przedsiębiorstwa czy też dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jeszcze innym rozwiązaniem są bezpłatne szkolenia, które organizowane są przez różne prywatne firmy szkoleniowe, a także odpowiednio do tego przygotowane fundacje.

Na polskim rynku mamy setki różnych firm szkoleniowych i często osoba, która pierwszy raz wybiera się na szkolenie, nie wie, na którą firmę się zdecydować, dlatego w takiej sytuacji najlepiej wybrać firmę, która działa już od wielu lat na polskim rynku i posiada certyfikowanych trenerów z bogatym doświadczeniem.

Gdzie możemy wybrać się na bezpłatne szkolenia w Krakowie?

Organizacją jednych z najlepszych i jednocześnie bezpłatnych kursów biznesowych zajmuje firma GenWhy, która już od wielu lat działa na terenie Krakowa, a także w całej Polsce. Firma ta od kilkunastu już lat rozwija umiejętności zarówno osób prywatnych, jak również szkoli pracowników dużych i małych firm. Zorganizowali już o niej ponad 650 szkoleń otwartych oraz 980 zamkniętych i mogą się pochwalić wynikiem 23200 uczestników biorących udział w szkoleniach. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są przez profesjonalnych trenerów oraz doświadczonych praktyków, którzy wiele lat współpracują z ludźmi.

Czego nauczyła się na bezpłatnych szkoleniach?

Bezpłatne szkolenia dotyczą przede wszystkim umiejętności zarządzania sobą a także rozwoju interpersonalnego. Takie umiejętności są najczęściej wymagane, gdy będziemy pracować na stanowisku, które będzie odpowiedzialny za obsługę klienta.

Wszyscy młodzi pracownicy stawiają na zdobycie dobrego wykształcenia oraz konkretnych umiejętności technicznych a tymczasem równie ważne są umiejętności personalne. Mowa tu oczywiście o takich umiejętnościach jak: komunikatywność, praca w grupie, autoprezentacja oraz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Szkolenia bezpłatne w Krakowie skierowane są do wszystkich osób, które chcą nabywać nowych umiejętności i uczyć się nowych rzeczy. Najczęściej na szkolenia wybierają się sprzedawcy, telemarketerzy, pracownicy obsługi klienta, managerowie, nauczyciele, a także wiele osób, które są obecnie bezrobotne.

Największą popularnością cieszą się szkolenia sprzedażowe, które uczą podstawowych, a także zaawansowanych umiejętności sprzedażowych i głównie szkolenia te skierowane są do Handlowców sprzedawców oraz managerów. Innymi równie cieszące mi się szkoleniami są kursy dla asystentek przedsiębiorców oraz zarządców dużych korporacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *