Druk banerów reklamowych – ceny w Krakowie

Druk banerów reklamowych - ceny w Krakowie

Banery reklamowe są obecnie jedną z najlepszych form reklamy, ponieważ docierają do szerokiego grona odbiorców. Banery służą do reklamowania różnego rodzaju produktów, a także usług, jakie chcemy zaoferować w danym mieście.

Wielu polityków wykorzystuje także banery reklamowe, aby pokazać się swoim wyborcom i zaprezentować swoje hasło wyborcze.

Wielką korzyścią nowoczesnych banerów reklamowych jest to, iż są odporne na wszelkiego rodzaju trudne warunki atmosferyczne zarówno burze, wichury i upalne dni, jak również odporne są na bardzo niskie temperatury. Często możemy zobaczyć różnicę baneru wysokiej jakości w porównaniu z banerem niskiej jakości, kiedy widzimy, że dany baner jest zniszczony przez warunki pogodowe.

Banery reklamowe są również świetnym sposobem na marketing szeptany, ponieważ kiedy jedna osoba zobaczy naszą reklamę i reklama przykuje uwagę odbiorcy, to wtedy dana osoba jest w stanie przekazać słownie swoim znajomym czy nawet o rodzinie to, co widziała i dlaczego ją to zainteresowało. W ten sposób z raz wykonanej reklamy może do nas napływać setki, a nawet tysiące klientów bez żadnych i dalszych inwestycji reklamowych.

Gdzie umieszczamy banery reklamowe?

Najczęściej przedsiębiorcy umieszczają swoje banery reklamowe nad wejściem do swojej firmy, ale także na ścianach z prawej lub lewej strony budynku w zależności, z której strony baner będzie lepiej widoczny.

Inni przedsiębiorcy z kolei stosują banery reklamowe w miejscach, gdzie jest bardzo duży ruch i często możemy je zobaczyć na dużych ruchliwych skrzyżowaniach, a także umieszczane są na rusztowaniach, płotach oraz wielu innych miejscach.

Ile kosztują banery reklamowe?

Najczęściej za przeciętny baner reklamowy zapłacimy ponad 100 zł, ale musimy tutaj pamiętać o tym, że cena będzie zależała od tego, jaką jakość baneru będziemy potrzebować, ponieważ mamy do wyboru wiele możliwości.

Czas oczekiwania na gotowy baner reklamowy, który do nas zostanie dostarczony to około 2 dni, ale jeżeli będziemy chcieli naprawdę bardzo duży baner, który będzie miał powyżej 200 metrów kwadratowych, to czas produkcji może się wydłużyć nawet do 96 godzin.

Często także osoby zamawiające baner reklamowy nie mają swojego projektu graficznego i martwią się tym, że nie potrafią samemu stworzyć projektu, dlatego więc większość drukarni oferujących produkcję banerów i reklam świetlnych (np: PSP Studio) pomagają swoim klientom w przygotowaniu projektu i wspólnie ustalają jakie elementy zostaną umieszczone, ponieważ możemy zastosować zarówno logo czy nazwę firmy, ale także umieścić tam napisy oraz zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *