Ekspres do firmy – jak wybrać najlepszy sprzęt do parzenia kawy?

Ekspres do firmy – jak wybrać najlepszy sprzęt do parzenia kawy?

Ekspres kawowy to w wielu firmach niezbędny sprzęt. Dzięki niemu pyszną kawę mogą przygotować nie tylko pracownicy, ale również można parzyć ją dla klientów. Jaki sprzęt najlepiej będzie nadawać się do użytku firmowego?

Jaki typ ekspresu do firmy wybrać?

Wybierając najlepszy ekspres do kawy do biura, należy przede wszystkim skupić się na tych urządzeniach, które będą mogły zapewnić wysoką oraz powtarzalną jakość kawy i będą przy tym nieskomplikowane w obsłudze.

Najczęściej jako ekspres do firmy wybierany jest ekspres ciśnieniowy automatyczny. Tym, co go wyróżnia, jest niezwykle prosta obsługa, ponieważ samodzielnie mieli on ziarna kawy, spienia mleko oraz przyrządza kawę po wybraniu jej odpowiedniego wariantu z menu.

Funkcje biurowego ekspresu do kawy

Aby korzystanie z ekspresu do kawy w firmie było wygodne, powinien on oferować:– szeroki wybór gotowych kreacji kawowych- możliwość zmiany parametrów kawy, na przykład rodzaju pianki, mocy naparu- wysoką wydajność, dzięki czemu można korzystać z niego regularnie- funkcje pozwalające na automatyczne czyszczenie i odkamienianie ekspresu- wysokiej jakości młynek, na przykład ceramiczny, który posłuży na długi czas- możliwość podłączenia do sieci wodnej, aby pobierać wodę do parzenia kawy bezpośrednio z niej

Powyższe wymogi spełniają profesjonalne ekspresy Franke, które mogą zaoferować swoim użytkownikom wyśmienitą kawę jak z kawiarni za każdym razem!

Ekspres do firmy – kupić, leasingować, wypożyczyć?

Aby zaopatrzyć firmę w ekspres kawowy, można zdecydować się zarówno na jego zakupienie, jak i wypożyczenie. Dostępna jest też opcja leasingu ekspresu do kawy.

Wiele firm decyduje się na wynajem ekspresów, ponieważ można wtedy otrzymać profesjonalne urządzenie wraz z kompleksową obsługą w niskiej cenie. Leasing również nie wymaga ponoszenia jednorazowego wydatku.

Zakup sprawdzi się wtedy, gdy firma dysponuje odpowiednimi środkami i chce korzystać z ekspresu systematycznie przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *