Ile kosztuje wykonanie kasetonu reklamowego w Krakowie?

Ile kosztuje wykonanie kasetonu reklamowego w Krakowie?

Cena wykonania kasetonu reklamowego zależna jest od kilku podstawowych czynników, a w tym zwłaszcza od tego, czy decydujemy się na podstawową czy też rozszerzoną opcję wspomnianej usługi. Nie bez znaczenia jest również to, czy zależy nam na posiadaniu kasetonów jedno- czy dwustronnych. Na cenę zasadniczy wpływ ma również rozmiar samych kasetonów. Wspomniana podstawowa wersja usługi obejmuje z reguły standardową konstrukcję wykonaną z aluminium, podstawowy kolor zewnętrzny tejże konstrukcji, oświetlenie LED, materiał stanowiący wypełnienie tylnej ściany (najczęściej jest to ocynkowana blacha bądź popularna płyta PCV),  płytę wypełniającą ścianę frontową, grafikę, a także niezbędne okablowanie. Natomiast cena za opcję rozszerzoną zależna jest od tego, jakie dodatkowe usługi, jako klienci, sobie życzymy.

Kasetony jednostronne

Za podstawową opcję usługi polegającej na wykonaniu kasetonu reklamowego zapłacimy w Krakowie od około 200 zł netto do około 4 000 zł netto. Cena zależna jest przede wszystkim od tego, czy zdecydujemy się na kaseton małych, średnich czy dużych rozmiarów.

Kasetony małe to najczęściej kasetony o wymiarach między 400 mm x 400 mm a 3000 mm x 400 mm. W takim przypadku cena najmniejszego z podanych rozmiarów to z reguły około 200 zł netto, zaś największego to około 800 zł netto.

Przez kasetony średnie rozumieć należy te, których rozmiar mieści się pomiędzy 600 mm x 600 mm a 3000 mm x 600 mm. Cena najmniejszego kasetonu z tej kategorii plasuje się w granicach 400 zł netto, zaś cena największego to około 1500 zł netto.

Ostatnia ze wspomnianych kategorii dotyczy kasetonów w dużych rozmiarach, a więc takich, które mają zazwyczaj od 800 mm x 800 mm do 3000 mm x 2000 mm. Ceny takich kasetonów zaczynają się najczęściej od około 750 zł netto do 3600 zł netto.

Wszystkie podane wyżej ceny dotyczą oczywiście kasetonów jednostkowych. Przy zakupie hurtowej ich ilości wielu sprzedawców przewiduje stosowne rabaty lub możliwość negocjacji, o czym warto pamiętać.

Kasetony dwustronne

Podobnie, jak w przypadku kasetonów jednostronnych, tak i w odniesieniu do kasetonów dwustronnych istnieje najczęściej kilka grup cenowych uzależnionych od wielkości samego produktu.

Dwustronne kasetony małe w podstawowej opcji usługi to z reguły koszt między 300 zł netto a 1500 zł netto. Nieco więcej trzeba wydać na kasetony średnie, których ceny mieszczą się najczęściej w przedziale od 350 zł netto do 1500 zł netto. Najdroższe są oczywiście duże dwustronne kasetony, w przypadku których za najmniejszą ich wersję przyjdzie nam zapłacić około 1000 zł netto, a za największą nawet 5500 zł.

Ceny podane w poprzednim akapicie, podobnie, jak w przypadku kasetonów jednostronnych, dotyczą pojedynczego produktu, a wraz z zakupem hurtowym może istnieć możliwość otrzymania rabatu bądź negocjacji ze sprzedającym.

Rozszerzone opcje usługi

Jak już zostało na początku wspomniane, trudno jest w tym miejscu podać cenę rozszerzonych usług polegających na wykonaniu kasetonu reklamowego. Wszystko zależy od indywidualnych życzeń klienta i kosztów związanych z ich realizacją oraz użytych w tym celu materiałów. Warto jednak pamiętać, że większość sprzedających przewiduje możliwość rozszerzenia podstawowego wariantu usługi, a ich ceny nie są wygórowane. Z tego powodu nierzadko naprawdę opłaca się z tej możliwości skorzystać.

Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *