Jak dbać o higienę jamy ustnej z marką Philips Sonicare?

Jak dbać o higienę jamy ustnej z marką Philips Sonicare?

Stomatolodzy biją na alarm! Manualne szczoteczki do zębów nie wystarczą, aby zapewnić kompleksową higienę jamy ustnej. Doskonale w tym celu sprawdzą się modele soniczne, jakie w swojej ofercie posiada Philips Sonicare, które nie tylko skutecznie rozprawią się z bakteriami, ale również usuną płytkę nazębną.

Lider w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej

Mówiąc o szczoteczkach sonicznych, pierwszym skojarzeniem najczęściej są produkty marki  Philips Sonicare. Nie bez przyczyny. Firma ta bowiem nie ma sobie równych w dziedzinie produktów przeznaczonych do kompleksowej higieny zębów. Oferowane przez nią modele szczoteczek wykorzystują technologię fal dźwiękowych, które wprawiają włókna główki w drgania, czyniąc proces szczotkowania jeszcze bardziej efektywnym. Wibracje soniczne, w zależności od modelu, zapewniają od 31 do nawet 62 tysięcy obrotów na minutę, co w sposób jasny i wyraźny ukazuje fenomen ich działania. Jak podaje firma Philips Sonicare – jedno, dwuminutowe szczotkowanie odpowiada miesięcznemu korzystaniu z tradycyjnej szczoteczki manualnej.

Rezultaty stosowania szczoteczek sonicznych

Efekty stosowania szczoteczek sonicznych Philips Sonicare w wyjątkowo bezpieczny i zarazem efektywny sposób zapewniają czystość i świeżość jamy ustnej. Skutecznie usuwają płytkę nazębną i przebarwienia – również z trudno dostępnych miejsc czy linii dziąseł, pozostawiając zęby wyraźnie bielsze. Zapewniają maksymalną ochronę szkliwa i dziąseł, dzięki czemu stanowią doskonały wybór również dla osób z problemami.

Nie tylko szczoteczki

Philips Sonicare ponad wszystko stawia za cel zadowolenie klientów. Dlatego uzupełnieniem oferty szczoteczek sonicznych są wysokiej klasy irygatory do zębów, wykorzystujące unikalną technologię mikro strzałów. To, co różni je od klasycznych odpowiedników z innych firm to fakt, że urządzenie emituje strumień wody zmieszany z powietrzem z prędkością około 180 km/h! Co to oznacza? Mianowicie jeszcze lepsze czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i skuteczniejszą walkę z bakteriami wywołującymi próchnicę czy choroby dziąseł.

Akcesoria dodatkowe

Dysponując tak profesjonalnym zapleczem do kompleksowej higieny jamy ustnej, Philips Sonicare zadbał o to, aby w jego ofercie nie zabrakło części wymiennych do szczoteczek sonicznych i irygatora. Znajdujące się w asortymencie producenta końcówki charakteryzuje duża różnorodność, przejawiająca się nie tylko twardością i ułożeniem włosia, ale również jakością czyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *