Kurs strzelania z broni palnej Kraków

Kurs strzelania z broni palnej Kraków

Ogólna charakterystyka strzelnicy

Strzelnica to kryte ogrzewane obiekty o dość sporej powierzchni, podzielone na boksy czyli tzw. sektory, skonstruowane w taki sposób aby umożliwić prowadzenie kursów strzelania z broni palnej. Niektóre z tych obiektów są również klimatyzowane i posiadają pomieszczenia przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Strzelnice są zawsze ogrodzone i posiadają dla swoich klientów bezpłatne parkingi. To doskonałe miejsce indywidualnej i grupowej rozrywki dla wszystkich tych osób, które szukają niezapomnianych wrażeń i odrobiny adrenaliny. Dla tych, którzy chcą poczuć zapach prochu i chłód broni w dotyku!

Dla kogo przeznaczone kursy strzelania z broni palnej?

Kursy strzelania prowadzone są zawsze przez profesjonalnych, doświadczonych i wyspecjalizowanych instruktorów. Przez osoby dla których strzelanie jest wielką pasją i chcą swoją wiedzą podzielić się z innymi. Na takim kursie nauczymy się nie tylko strzelać, ale również dowiemy jak wygląda broń palna, jak jest zbudowana, w jaki sposób ją obsługiwać i jakie ma zastosowania. Organizowane są kursy indywidualne jak i grupowe, przy czym przez grupę należy rozumieć minimum 7 osób strzelających. Na naukę strzelania z broni palnej może zapisać się każdy. Nie potrzeba do tego żadnego doświadczenia i nie trzeba umieć posługiwać się bronią, bo tego właśnie nauczy nas instruktor na kursie. Dzieci również mogą uczyć się strzelać, lecz tylko pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych i muszą posiadać aktualną legitymację szkolną. Dopuszczalne jest również strzelanie przez osoby niepełnoletnie na podstawie upoważnienia wypisanego przez rodzica bądź opiekuna, biorącego na siebie odpowiedzialność na dziecko. Minimalny wiek do uczestnictwa w kursie to ukończone 11 lat. Osoby dorosłe muszą mieć ze sobą dowód potwierdzający tożsamość: dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Najstosowniejszym ubiorem są wygodne sportowe buty oraz bluzki i bluzy jak najbardziej przylegające do ciała.

Średnie ceny kursu strzelania z broni palnej

Oferta nauki strzelania składaj się z wielu różnych pakietów, zróżnicowanych cenowo zależnie od wybranej opcji. Przykładowo za kurs dla jednej osoby indywidualnej zapłacimy 65 zł., a składa się on 30 strzałów z broni palnej o kalibrze 5,6 mm. Następnym jest pakiet za 85 zł., w którym jest już 15 strzałów z broni o kalibrze 5,6 oraz 10 strzałów z broni kaliber 9 mm i 2 strzały ze strzelby klasycznej. Kolejna propozycja za 115 zł. to 30 strzałów z broni o kalibrze 9 mm z dwóch rodzajów pistoletów. W skład cen wchodzi przeszkolenie instruktorskie, amunicja, tarcze, wynajęcie stanowiska oraz wypożyczenie broni. Kurs strzelania z broni palnej możliwy jest również z własną bronią. Wówczas zapłacimy jedynie za wynajęcie stanowiska. Jest to koszt ok. 50 zł. za pół godziny lub 70 zł. za godzinę. Wybór broni palnej, tak krótkiej jak i długiej, jest bardzo szeroki i należy do każdego indywidualnie. Natomiast jej wybór przez osoby niepełnoletnie zawsze podlega ocenie instruktora. Istnieją również w sprzedaży tzw. pakiety prezentowe, którymi możecie obdarowywać swoich przyjaciół i bliskich, proponując właśnie taki sposób na spędzanie wolnego czasu. Te oscylują w granicach 100 – 120 zł.

Kurs strzelania to super pomysł na miłe spędzenie czasu wśród znajomych, ale również na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy spotkanie integracyjne. Pamiętajmy jedynie o bezwzględny przestrzeganiu wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz o stosowaniu się do wszystkich poleceń instruktora.

Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *