Monitory Pacjenta importera z Żywca – Euro-Medical – Sprawdź

Monitory Pacjenta importera z Żywca – Euro-Medical – Sprawdź

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: [email protected]

Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy setki projektów w sferze dostaw sprzętu dla polskich i zagranicznych klientów. Aparatura medyczna z naszej oferty służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Podstawowym produktem , który oferujemy są kardiomonitory.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory – https://euro-medical.pl/kardiomonitory

Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych  które znajdziesz u nas w ofercie. Monitory funkcji życiowych to podstawowe urządzenia wykorzystywane przez personel służby zdrowia do oceny ogólnego stanu zdrowia pacjentów. Zazwyczaj kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, Spo2, temp, częstość oddechów. W szczególności ich najważniejsze zastosowanie polega na kontrolowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas przebiegu zabiegów jak również operacji. Dzięki stosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji jak również pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W monitory pacjenta wyposażone są różne oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej ale również przychodnie, gabinety medyczne, domy opieki społecznej. Dostępne są w obrocie również przenośne kardiomonitory, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Urządzenia dostępne są w rożnych wielkościach, rozdzielczościach oraz z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całego kraju. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Ze szczegółami oferty zapoznasz się tutaj: https://euro-medical.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *