Najlepsze domy w Turku

Najlepsze domy w Turku

Turek to piękne miasto, w którym zostało wybudowane wiele różnego rodzaju domów jednorodzinnych, które możemy wynająć lub też zakupić na własność. Niektóre domy są dopiero do zagospodarowania, a niektóre mamy już w pełni wyposażone i gotowe do odbioru i do zamieszkania. W Turku znajdziemy zarówno mniejsze domy, gdy dysponujemy mniejszym budżetem, jak również duże piętrowe domy z bogatym wyposażeniem, kiedy nasz budżet jest nieograniczony. Każdego roku wiele osób decyduję się na zakup domu właśnie w tym mieście dlatego, jeśli nie chcesz stracić swojej okazji, to przeczytaj poniżej najlepsze domy dostępne w Turku.

1. Dom Turek, Dobrska Szosa, Słoneczna, Morelowa.

Dwurodzinny i wolnostojący dom w idealnym stanie technicznym, który został wybudowany w 2001 roku i jego powierzchnia całkowita wynosi 180 m2  jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z dziećmi. Cena tego domu wraz z działką wynosi 520 000 zł. Działka, którą zakupujemy wraz z domem ma powierzchnię 550 m2. Dom składa się z trzech poziomów takich jak parter piętro oraz piwnica i każdy z nich ma powierzchnię około 90 metrów kwadratowych. Nie musimy tutaj martwić się o przyłącze mediów, ponieważ posiada on już dostarczany miejski gaz, kanalizację oraz prąd. Dodatkowo warto dodać, że nieruchomość ta znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

2. Dom Cisew

390 000 zł to aktualna cena, jaką musimy zapłacić za tą nieruchomość. Powierzchnia całkowita domu wynosi 120 m2, a powierzchnia działki aż 755 m2. Dom wykonany jest z pustaka i posiada aż 4 pokoje. Dom został wybudowany w 2005 roku i posiada bezpośrednie wyjście na taras z salonu i to jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią rano wyjść na świeże powietrze, aby poćwiczyć. Jednym z atutów tego domu jest to, że posiada on ekologiczne ogrzewanie, dzięki czemu na bieżąco mamy ciepłą wodę i nie musimy martwić się o żadną obsługę, ponieważ zamontowana pompa ciepła jest bezobsługowa.

3. Dom Turek, Piękna

Nieruchomość o powierzchni 126,00 m2 to piękny duży dom, którego aktualna cena wynosi 295 000 zł. W domu tym znajduje się 5 pokoi do użytkowania, a jego całkowita powierzchnia wraz z działką wynosi aż 494 m2. Jest to idealne rozwiązanie dla jednej dużej rodziny lub dwóch rodzin, które chciałyby mieszkać koło siebie. Dom zbudowany został w spokojnej okolicy oraz jednocześnie znajduje się bardzo blisko centrum miasta. Ogrzewany jest gazem oraz posiada podłączenie wody kanalizacji, oraz prądu. Wybudowany został w 1966 roku, ale gruntowny remont przeprowadzono w 2007.

Więcej ofert domów na sprzedaż w Turku znajdziesz na stronie agencji nieruchomości ABA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *