Najlepsze nieruchomości w Turku

Najlepsze nieruchomości w Turku

W Turku znajdziemy wiele różnego rodzaju nieruchomości, które możemy zakupić czy też wynająć. Mamy do swojej dyspozycji wiele ciekawych mieszkań do nabycia, ale także pięknych i dużych domów, w których możemy zamieszkać do końca życia. Turek to miejscowość gdzie mamy również wiele dostępnych działek na sprzedaż, gdzie możemy zbudować swój dom czy też budynek pod działalność gospodarczą. Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz zakupić nieruchomość, poniżej możesz przeczytać o najlepszych lokalach w Turku.

1. Działka budowlana

Jeżeli interesują cię nieruchomości gruntowe, które są jeszcze niezabudowane to doskonałym wyborem jest działka, która znajduje się w Turku przy głównej ulicy. Działka ta jest w pełni uzbrojona oraz przeznaczona jest pod zabudowę usługową lub produkcyjną i znajduje się ona w tureckiej strefie inwestycyjnej. Do działki jest bardzo łatwy dojazd bezpośrednio od północnej obwodnicy miasta. Powierzchnia całkowita działki wynosi 23824,00 m2, a jej obecna cena to 3 573 600 zł.

2. Lokal użytkowy

Kolejną nieruchomością Turku jest lokal, który przeznaczony jest do sprzedaży lub pod wynajem. Możemy w tym lokalu otworzyć centrum handlowe, galerię handlową czy też inną działalność usługową. Lokal ten posiada dodatkowo bardzo duże magazyny oraz parking. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, a niedaleko powstają nowe osiedla, kościół, instytucje publiczne, takie jak szkoły i przedszkola oraz markety. Powierzchnia tego lokalu wynosi 330,00 m2, a jego aktualna cena to 2 300 000 zł.

3. Lokal użytkowy

Następnym lokalem użytkowym, który możemy zakupić lub też wynająć jest nieruchomość o powierzchni 80,00 m2, a jego cena całkowita wynosi 1 500 000 zł. Głównym przeznaczeniem tego lokalu może być działalność gospodarcza jako apteka, gabinet lekarski czy też prywatna przychodnia. Przy tej nieruchomości znajdują się dodatkowo takie instytucje jak Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji szpital markety geodezja czy też stacja paliw Orlen.

4. Lokal użytkowy

Nieruchomość, którą teraz opiszemy jest w posiadaniu PKO Banku Polskiego, który zamierza zbyć ten lokal użytkowy, gdzie będziemy mogli prowadzić własną działalność o charakterze biurowym lub usługowym. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ponieważ znajduje się przy skrzyżowaniu ul Żeromskiego i Kościuszki, które sąsiadują bezpośrednio z punktami handlowymi, usługowymi, szkołami oraz lokalnymi mieszkaniami. Cena za tą nieruchomość to 950 000 zł, a jego całkowita powierzchnia wynosi 1229,25 m2.

5. Lokal użytkowy

750 000 zł tyle musimy zapłacić za nieruchomość o powierzchni 1130,00 m2, która idealnie nadaje się pod działalność produkcyjną, usługową, handlową, biurową lub też pod gastronomię. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości około 1 km od centrum miasta. Do lokalu dołączone są media takie jak: sieć gazowa, kanalizacja, sieć energetyczna, sieć wodociągowa i sieć telekomunikacyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *