Najpopularniejsze szkolenia w Poznaniu

Najpopularniejsze szkolenia w Poznaniu

Wysokie stanowisko w pracy czy awans zawodowy zależy od wielu czynników. Oprócz szerokiego doświadczenia, popartego konkretnymi zapisami w CV, warto zatroszczyć się o edukację i stałe aktualizowanie wiedzy. Nie wystarczy skończyć studiów kierunkowych, by z dumą szczycić się dyplomem i posiadaniem monopolu na informacje w danej dziedzinie. Nauka, tak jak życie, ulega ciągłym przemianom i wciąż pojawiają się nowe techniki, metody realizacji pewnych zadań, nowoczesne rozwiązania, które wzbogacają aktualny stan wiedzy i działają na korzyść potencjalnego pracownika. Aby sprostać oczekiwaniom pracodawcy, wzbogacać swoją wiedzę i z odpowiednim zasobem informacji podbijać rynek zawodowy, warto uczestniczyć w szkoleniach tematycznych, które nie tylko gwarantują zastrzyk niezbędnej wiedzy, ale też zwiększają wartość merytoryczną osoby ubiegającej się o stanowisko. Poniżej lista kilku najpopularniejszych szkoleń w Poznaniu.

Obiekcje i zastrzeżenia w pracy z Trudnym Klientem

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się sprzedażą w handlu, obejmuje dziewięć modułów tematycznych, z których każdy szczegółowo omawia konkretne kwestie. Uczestnicy szkolenia dowiadują się czym są trudne sytuacje z klientem, poznają metody postępowania w takich przypadkach, dowiadują się jak radzić sobie z zastrzeżeniami klientów, poznają metody oddziaływania psychologicznego. Wszystkie etapy oparte są o teorie oraz doświadczenia rzeczywiste. Zapamiętaniu przekazywanych treści służą ćwiczenia praktyczne.

Szkolenie sprzedażowe : BEHAVIORAL SALES SYSTEM

Szkolenie to autorska propozycja oparta na latach doświadczeń, wynikających z głębokiej obserwacji i analizy poznawczo- behawioralnej klientów. Wnioski wynikające z zachowania konsumenta, przejawiające się na poziomie ciała i mowy, pozwalają dobrać właściwe techniki sprzedażowe do konkretnej osoby, które z kolei pozwalają na zwiększenie zysków, przy jednoczesnym rozpoznaniu potrzeb klienta. Szkolenie składa się z siedmiu etapów i zawiera elementy najnowocześniejszych metod psychologicznych.

Budowanie i zarządzanie zespołem w oparciu o model DISC D3

Szkolenie skierowane jest do menadżerów lub innych osób odpowiedzialnych za pracę zespołów lub prowadzących projekty. Celem zajęć jest podkreślenie zalet grupy, przy jednoczesnym poznawaniu słabszych stron i próby ich naprawy. Innowacyjne metody praktyczne pozwalają uczestnikom skonfrontować się z funkcjonalnością zespołu i przyjrzeć się wszystkim jego elementom. Szkolenie wzmacnia więź i poczucie bezpieczeństwa w grupie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *