Okna gospodarcze PCV – najważniejsze informacje

Okna gospodarcze PCV - najważniejsze informacje

W związku z rosnącym trendem na oszczędność ciepła, okna PCV mogą osiągnąć najwyższy standard energetyczny. Aby zmaksymalizować wydajność cieplną, profil jest wytłaczany do szerokości 70 mm, z wielokomorowym przekrojem i wzmocnieniem z PCVu.

Oferując okna gospodarcze pcv można dostarczyć produkt spełniający szeroki zakres kryteriów dla naszych Klientów. Oferujemy podwójne i potrójne szyby zespolone spełniające najwyższe wymagania.

Dostępna jest cała gama zaawansowanych technologicznie okien do szerokiego zakresu zastosowań wyposażonych w funkcję z kontrolą nasłonecznienia, przesłonami i bezpieczeństwem. Zabezpieczenia, takie jak klamki zamykane na klucz, które uruchamiają mechanizm zamykający z ryglem. Urządzenia utrzymuje, że zamek w pozycji otwartej dla dodatkowej wentylacji.

Wentylacja podciśnieniowa może być stosowana przez skrzydło lub w ościeżnicy. Dostępny jest wybór parapetów ekstrudowanych od 85 mm do 180 mm. Dostępna jest szeroka gama okien z PCV i oprócz białego wykończenia możemy zaoferować szereg standardowych kolorów natryskiwanych lub foliowanych.

Efektywne okna staną się wartość dodaną na długie lata. Budowniczowie, właściciele i najemcy korzystają z niskich kosztów utrzymania i wysokiej efektywności energetycznej dwuszybowych komercyjnych okien i drzwi PCV, dostępnych w ofercie.

Zalety okien gospodarczych:

  • Dobra odporność na warunki atmosferyczne – nie koroduje: Pogoda nie ma wpływu na materiały budowlane z PCV-U. Problemy takie jak gnicie, rdza itp. po prostu nie dotyczą okien gospodarczych PCV. Nawet w szczególnych warunkach, takich jak obszary nadmorskie (sól, burze, słońce) okna gospodarcze mają większe zastosowanie.
  • Samogasnący – Zmniejszone ryzyko pożaru: PCV pali się pod wpływem płomienia, ale nie pali się samoistnie. Produkt gaśnie natychmiast po usunięciu zewnętrznego źródła płomienia.
  • PCV nie wymaga malowania, ma właściwości antygrzybiczne i nie następuje w nim rozwój bakterii. Nadaje się do: Szpitali, Przemysłu spożywczego, Placówek opieki nad osobami starszymi, Budynków komercyjnych, Fabryk, Hoteli, Biur.
  • Profile Clasictherm to przyjazne dla środowiska tworzywa sztuczne, wykonane z dodatkiem stabilizatorów cynkowych i wapniowych, nie zawierają ołowiu.
  • Symetryczne i łagodnie zaokrąglone profile ze stylową listwą przyszybową i uszczelkami w kolorze czarnym lub szarym oraz opcjonalna szyba zespolona z izolowaną ramką dystansową dostępną w różnych kolorach nadają tym oknom niepowtarzalny wygląd i charakter.
  • Trwałe i bezpieczne. Wbudowane usztywnienie ramy z opcjonalnymi klamkami i grzybkowymi blachami zaczepowymi zapewniają lata bezawaryjnej pracy z zabezpieczeniem antywłamaniowym.
  • okna gospodarcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *