Plakaty 50×70 – najmodniejsza dekoracja ścian w roku 2021

Plakaty 50x70 - najmodniejsza dekoracja ścian w roku 2021

Zastanawiasz się jak udekorować dom lub mieszkanie? Szukasz pomysłu lub inspiracji do tego, aby wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę świeżości, ale wymiana wszystkich mebli czy malowanie ścian nie mieści się w Twoim budżecie? Nie musisz wiele wydawać, aby pomieszczenie zyskało „nowe życie” – wystarczą dobrze dobrane plakaty 50×70, które stanowią trendowy sposób na dekorację każdego wnętrza.

Jakie plakaty 50×70 warto zamówić do kuchni?

Kuchnia to bardzo specyficzne miejsce w każdym domu. Wiele osób spędza tam dużo czasu, a gdy mieszkanie jest małe i nie ma jadalni, to właśnie kuchnia jest miejscem wspólnych spotkań czy stole. Plakaty, jakie mogą znaleźć się w kuchni mogą dotyczyć jedzenia oraz przygotowywania posiłków, ale również rodziny. Pięknie oprawiony w ramki plakat 50×70 z ważnym cytatem lub regułą mówiącą o zasadach panujących w domu to świetny pomysł. Kolorowe plakaty na ściany do kuchni mogą mieć związek również z owocami czy warzywami – ciekawie będzie wyglądać cytryna (zwłaszcza przy szarych ścianach) lub plakat z papryczką chilli.

Pełną ofertę plakatów 50×70, które idealnie pasują do kuchni możesz obejrzeć w internetowym sklepie z plakatami.

Plakat w salonie: te modele są modne

Salon może być miejscem, w którym plakaty będą nieco spokojniejsze. Obecnie bardzo silnym trendem w aranżacjach są liście i motywy florystyczne. Piękne kwiaty na plakacie lub palmy albo tropikalne rośliny zielone świetnie się sprawdzą, jeżeli salon jest utrzymany w kolorze nude, szarości czy bieli. Do minimalistycznego mieszkania warto zakupić czarno-białe plakaty, a w przypadku stylu skandynawskiego – leśne zwierzęta. Bardzo silnym trendem w aranżacjach jest również łączenie złota z czernią, dlatego w przypadku plakatów również warto postawić, aby te dwa kolory się pojawiły. Pozwoli to odświeżyć całe wnętrze i nadać mu zupełnie nowego charakteru.

Jak odnowić pokój dziecięcy: plakaty są odpowiedzią

Zmiana estetyki w pokoju dziecięcym często wiąże się z remontem, ale nie zawsze tak musi być. Chcesz na pokój dla dziecka zaaranżować pomieszczenie, które wcześniej służyło jako zwykły składzik? Zanim przeniesiesz tam łóżeczko oraz meble dziecięce i biurko, postaw na udekorowanie ścian plakatami 50×70 dla dzieci. Obecnie na rynku można znaleźć wiele animowanych postaci z bajek na plakatach, ale również zwierzątek czy kolorowych printów, które spodobają się najmłodszym. Nawet przy bardzo minimalistycznej, wąskiej, czarnej ramce plakat z motywami ulubionych bohaterów czy leśnych przyjaciół będzie się prezentować jak należy, a  cały pokój wyda się bardziej przytulny i lepiej dostosowany do potrzeb małego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *