Podglądamy, jak aranżuje się łóżka w najlepszych hotelach w Polsce!

Podglądamy, jak aranżuje się łóżka w najlepszych hotelach w Polsce!

Szukasz inspiracji do aranżacji łóżek w pokojach swojego hotelu? Postanowiliśmy sprawdzić, jak robią to najlepsi. Jak zasłane są łóżka w najlepszych hotelach w Polsce? Czy podobają wam się te stylizacje i które z nich chcielibyście wykorzystać w swoim obiekcie?

Hotel Bristol w Warszawie

W Bristolu postawiono na wysokiej jakości materiały: białe prześcieradła hotelowe, poduszki, kołdry oraz narzuty są starannie uszyte, mają odpowiednią gęstość i są przyjemne w dotyku. Aranżując łóżka postawiono na klasyczną elegancję. Bez ozdobników, w całkowitej bieli i bez haftów pościel hotelowa sprawia wrażenie tutaj wręcz luksusowe.

Barcelo na Powiślu – biała pościel ze stylowymi dodatkami

Barcelo na warszawskim Powiślu to idealny przykład umiejętnego łączenia monochromatycznej bieli hotelowej pościeli z dodatkami, które sprawiają, że całość wygląda ekskluzywnie, świeżo i nowocześnie. Na zdjęciu poniżej widzimy, jak na białej kołdrze wyłożony jest beżowy koc, którego barwa koresponduje z pozostałymi elementami dekoracyjnymi w pokoju. Idealnie do długości samego łóżka dopasowano tutaj poduszki jaśki do spania w kolorze złoconego beżu i delikatnej zieleni.

Standardowa biel w nowoczesnym wydaniu, czyli pościel hotelowa w Intercontinental w Warszawie

W hotelu Intercontinental w Warszawie postawiono na klasykę. Biała pościel hotelowa, bez ozdobników wygląda schludnie i nowocześnie. Biel przełamana zostaje tutaj ozdobnymi poduszkami jaśkami w kolorze granatowym. Hotel postawił na jednolity wystrój łóżek: zarówno pościel jednoosobowa, jak i pościel na łóżko dwuosobowe wyglądają tak samo, niezależnie od tego, jaka jest aranżacja pokoju.

Hotel H15 przy Poznańskiej w Warszawie

To jeden z udanych przykładów tego, jak hotelarze zaszaleli z fakturą materiałów na łóżku. Solidne, mięsiste koce, pledy i narzuty oraz ozdobne poduszki zostały tutaj doskonale wpasowane w wystrój pokoi. Nie brakuje tradycyjnej hotelowej bieli, jednak tutaj jest ona na drugim planie zaraz po dodatkach o rozmaitych fakturach, wzorach i kolorach, które powodują, że w tych pomieszczeniach aż chce się przebywać!

Jakie sposoby mają hotele na to, aby ich łóżka wyglądały efektownie?

Na koniec ciekawostka. Hotele często mają swoje sposoby na to, aby nocleg w ich pokojach był zapamiętany przez gości na długo. Każdy z nas zapewne pamięta ze swojego życia wyjątkowe poczucie komfortu, jakie towarzyszyło mu przy spaniu w hotelowym łóżku. Łóżka wyglądają na starannie przygotowane, sama pościel jest często niesamowicie świeża i idealnie wyprasowana. Jednym ze sposobów na to, aby uzyskać taki efekt jest kładzenie dwóch prześcieradeł na łóżko. Jeśli są one dodatkowo podłożone pod materac tak, że nie przesuwają się ani na centymetr podczas korzystania z łóżka, efekt gwarantowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *