Poznaj 3 popularne portale na których warto szukać pracy

Poznaj 3 popularne portale na których warto szukać pracy

Poszukiwanie pracy przez internet to najprostszy i najpopularniejszy sposób nawiązania kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Szybka i sprawna aplikacja umożliwia dynamiczne rozpoczęcie pracy – czasem nawet następnego dnia.  Jednakże, aby uzyskać profesję, nie tracąc zbędnego czasu, warto wiedzieć gdzie w internecie jej szukać.

HitPraca.pl

Platforma do pozyskiwania pracy w kraju, ale dająca również możliwość wyboru dalszych kierunków z wielu zakątków świata; na liście znajdują się takie państwa jak: Norwegia, Irlandia czy Szwecja. Czytelna i przejrzysta strona umożliwia sprawne aplikowanie i kontakt z pracodawcą. Oferty nie ograniczają się do żadnego rynku pracy. Dla wygody aplikującego w ofercie wyświetla się informacja o statusie aktywności ogłoszenia. Użytkownik skorzystać może z subskrypcji komunikatu o pracy, aby przy każdej nadarzającej się okazji otrzymać spersonalizowaną listę nowych ofert pracy w promieniu wybranym przez użytkownika. Aktualne i atrakcyjne oferty pracy w Częstochowie znajdziesz pod linkiem: praca Częstochowa.

Rocket Jobs 

Strona internetowa z ofertami pracy głównie na rynek marketingowy oraz sprzedażowy, natomiast między ogłoszeniami przeplatają się poszukiwania specjalistów IT i obsługi klienta. Powstała w ramach gdańskiego start-up’u – praca Gdańsk.  Rocket Jobs działa prężnie od 2018 roku i stale się rozwija. Jest obecnie jedną z najpopularniejszych stron internetowych dla marketingowców; słynie z wrzucania niekonwencjonalnej grafiki oraz prowadzenia content’owych serwisów.

Aplikuj 

Portal z ponad 3 milionami odsłon miesięcznie, cieszący się dużą popularnością w internecie, daje nie tylko możliwości pozyskania pracy z dowolnego sektora, ale również sprawdzenia zarobków za pomocą kalkulatora wynagrodzeń. Użytkownik Aplikuj przed zgłoszeniem swojej kandydatury do pracy, może skorzystać z darmowego kreatora CV, którego zadaniem jest stworzenie wyjątkowego i profesjonalnego dokumentu. Oferta pracy umieszczona na Aplikuj, automatycznie pojawia się na wielu portalach ogólnopolskich o takim samym profilu działania. Aby z portalu korzystało się jeszcze sprawniej, twórcy zachęcają do pobrania aplikacji na smartfona.

OLX 

Większej publice strona znana jako miejsce do sprzedaży nieużywanych przedmiotów. Olx dawniej działające pod nazwą Tablica umożliwia poszukiwanie pracy w dowolnym polskim mieście. Posiada bogatą ofertę ogłoszeń; największa ilość pochodzi z branży gastronomicznej, budowlanej i obsługi klienta. Portal daje nam możliwość dołączenia swojego CV w ustawieniach, aby móc sprawnie i szybko aplikować na znalezioną ofertę pracy.

Warto pamiętać, że wyszukiwarki ofert pracy to również bogate źródło wiedzy. Dzięki nim można pozyskać informacje jak przygotować się do poszukiwań pracy czy ile powinno się zarabiać na danym stanowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *