Poznaj metody skutecznego zarządzania czasem pracy własnej – szkolenie

Poznaj metody skutecznego zarządzania czasem pracy własnej – szkolenie

W dzisiejszych czasach bardzo często powtarzamy frazy typu “nie mam czasu” lub “mam za mało czasu na..” Zarządzania swoim czasem można się jednak nauczyć. Na rynku powstaje coraz więcej firm, które specjalizują się w tego typu szkoleniach.

Jak wygląda takie szkolenie?

Metod szkolenia jest bardzo wiele. Najlepiej jest zacząć od zakupu ebooka, który przybliży nam temat zarządzania sobą w czasie. Jeśli jednak chcielibyśmy nieco zgłębić temat dobrze jest zapisać się na profesjonalne szkolenie. Szkolenie trwa zwykle od jednego do trzech dni. Może być prowadzone indywidualnie bądź w większych grupach. Podczas zajęć omawiane są interesujące nas tematy. Dodatkowo trener prezentuje skuteczne i sprawdzone metody, które mają pomóc nam w organizacji. W ten sposób poświęcając na przykład jeden weekend możesz odmienić całe swoje późniejsze życie zarówno zawodowe jak i rodzinne.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia z zarządzania czasem?

Na pewno przydadzą się one właścicielom małych i średnich firm, którzy mają problemy z wyznaczaniem i realizacją postawionych sobie celów. Jeśli masz wrażenie, że wciąż nie dotrzymujesz terminów, a ogrom pracy cię przytłacza, również powinieneś zainteresować się szkoleniem z zarządzania czasem. Trening pod okiem specjalisty przyda się na pewno osobom, które próbują rozwinąć swój biznes, jednak mają notoryczny problem ze znalezieniem czasu na realizację celów.

Jednak nie tylko właściciele firm mają problemy z organizacją. Dobry plan działania przyda się na pewno również każdej pani domu i nie chodzi tu jedynie o organizację w zakresie prania czy sprzątania, ale umiejętne programowanie czasu całej rodziny, tak by każdy mógł realizować swoje pasje, jednocześnie znajdując czas na obowiązki.

Czego nauczysz się podczas szkolenia z zarządzania czasem?

Szkolenie podzielone jest na bloki tematyczne. Podczas każdego z nich omówiony zostanie inny aspekt, które w całości spowodują, że będziesz lepiej gospodarować swoim czasem. W ramach szkolenia pomożemy Ci znaleźć motywatory do działania, pomożemy ustalić priorytety, nauczymy cię również planować. Dzięki temu nie tylko dowiesz się co jest dla ciebie naprawdę ważne i na co powinieneś poświęcać swój czas, ale dowiesz się jak znaleźć siłę by pokonać wszelkie przeciwności i jak ułożyć plan, by faktycznie go zrealizować. Dowiesz się również jak walczyć z pożeraczami czasu, których często nie jesteśmy nawet świadomi i gdzie tak naprawdę trwonimy czas, który moglibyśmy poświęcić na realne działanie. Ostatnim choć równie ważnym aspektem szkolenia jest wdrażanie nawyków. W szkoleniu chodzi przecież przede wszystkim o skuteczność i długotrwałe efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *