Ranking Portali Randkowych

Ranking Portali Randkowych

Ranking Portali Randkowych został przygotowany po to, aby dokładnie pokazać nam i gdzie będziemy mogli poznać osoby, z którymi jesteśmy zainteresowani, a gdzie na pewno ich nie znajdziemy, ponieważ jest tam inna grupa docelowa, niż my poszukujemy. Ranking nie został przez nikogo sponsorowany i został ułożony w taki sposób, aby pokazać najbardziej popularne portale randkowe, w których może znaleźć swoją miłość.

Najważniejsza w portalu internetowym jest aktywność danych użytkowników, ponieważ jest najważniejsza rzecz, o której musimy pamiętać wybierając portal randkowy, gdzie możemy znaleźć ukochaną osobę. Jeśli na danym portalu loguje się bardzo mało ludzi i jest bardzo mało ogłoszeń z naszego miasta to szanse, że znajdziemy tam naszego partnera na całe życie są bardzo ale to bardzo małe. W tym przypadku nie tylko liczy się jakość ludzi, którzy zarejestrowali się na portalu, ale także ich ilość, ponieważ Im więcej będzie osób, które będą dopasowane z naszych zainteresowań tym większe mamy szansę, że znajdziemy kogoś do randkowania online oraz do późniejszych spotkanie w realu.

Oczywiście z małych portali również możemy korzystać, ponieważ tam zazwyczaj wszystkie nawet zaawansowane funkcję są bezpłatne i z pewnością po pewnym czasie nabiorą oni rozpędu I przyciągnął wielu nowych użytkowników, których my będziemy mogli przeglądać. Jednak w momencie, gdy poszukujesz konkretnej osoby do randkowania internetowego to będziesz potrzebował zarejestrować się na początek w tym serwisie nigdzie użytkowników jest dosyć sporo do wyboru.

O czym warto wiedzieć rejestrując się na portalu randkowym?

Musimy pamiętać o tym, że niektóre portale randkowe wymagają opłat do dostępu zaawansowanych funkcji, ale bardzo często na początek możemy przez pewien okres testowy wypróbować Całe konto z wszystkimi możliwościami bez dodatkowych opłat a dopiero później zdecydować czy chcemy ponosić opłaty za korzystanie z danego serwisu z rozszerzonym kontem użytkownika.

Jak określany jest ranking portali randkowych? Ranking portali randkowych został przygotowany na podstawie wpisywanych miesięcznych wyszukiwanie danego portalu Google z ostatnich 12 miesięcy. Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych portali, na których rejestruje się najwięcej osób.

  • Pierwszym portalem jest sympatia.pl, która wyszukiwana jest miesięcznie przez 165000 osób.
  • Na drugim miejscu mamy Badoo.pl, które wyszukiwany jest około 40000 razy w miesiącu.

Trzecie miejsce natomiast zajął serwis randki.org, który również wyszukiwany jest około 40000 razy na miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *