Ranking Portali Randkowych

Ranking Portali Randkowych

Ranking Portali Randkowych został przygotowany po to, aby dokładnie pokazać nam i gdzie będziemy mogli poznać osoby, z którymi jesteśmy zainteresowani, a gdzie na pewno ich nie znajdziemy, ponieważ jest tam inna grupa docelowa, niż my poszukujemy. Ranking nie został przez nikogo sponsorowany i został ułożony w taki sposób, aby pokazać najbardziej popularne portale randkowe, w których może znaleźć swoją miłość.

Najważniejsza w portalu internetowym jest aktywność danych użytkowników, ponieważ jest najważniejsza rzecz, o której musimy pamiętać wybierając portal randkowy, gdzie możemy znaleźć ukochaną osobę. Jeśli na danym portalu loguje się bardzo mało ludzi i jest bardzo mało ogłoszeń z naszego miasta to szanse, że znajdziemy tam naszego partnera na całe życie są bardzo ale to bardzo małe. W tym przypadku nie tylko liczy się jakość ludzi, którzy zarejestrowali się na portalu, ale także ich ilość, ponieważ Im więcej będzie osób, które będą dopasowane z naszych zainteresowań tym większe mamy szansę, że znajdziemy kogoś do randkowania online oraz do późniejszych spotkanie w realu.

Oczywiście z małych portali również możemy korzystać, ponieważ tam zazwyczaj wszystkie nawet zaawansowane funkcję są bezpłatne i z pewnością po pewnym czasie nabiorą oni rozpędu I przyciągnął wielu nowych użytkowników, których my będziemy mogli przeglądać. Jednak w momencie, gdy poszukujesz konkretnej osoby do randkowania internetowego to będziesz potrzebował zarejestrować się na początek w tym serwisie nigdzie użytkowników jest dosyć sporo do wyboru.

O czym warto wiedzieć rejestrując się na portalu randkowym?

Musimy pamiętać o tym, że niektóre portale randkowe wymagają opłat do dostępu zaawansowanych funkcji, ale bardzo często na początek możemy przez pewien okres testowy wypróbować Całe konto z wszystkimi możliwościami bez dodatkowych opłat a dopiero później zdecydować czy chcemy ponosić opłaty za korzystanie z danego serwisu z rozszerzonym kontem użytkownika.

Jak określany jest ranking portali randkowych? Ranking portali randkowych został przygotowany na podstawie wpisywanych miesięcznych wyszukiwanie danego portalu Google z ostatnich 12 miesięcy. Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych portali, na których rejestruje się najwięcej osób.

  • Pierwszym portalem jest sympatia.pl, która wyszukiwana jest miesięcznie przez 165000 osób.
  • Na drugim miejscu mamy Badoo.pl, które wyszukiwany jest około 40000 razy w miesiącu.

Trzecie miejsce natomiast zajął serwis randki.org, który również wyszukiwany jest około 40000 razy na miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *