Sala konferencyjna w hotelu na 300 osób – województwo mazowieckie

Sala konferencyjna w hotelu na 300 osób – województwo mazowieckie

Wybór sali na potrzeby konferencji biznesowej jest niezwykle istotny. Szczególnie, jeśli potrzeba zorganizowania jej dla większej ilości klientów. W okolicach Warszawy i w samej stolicy można znaleźć naprawdę dobre miejsca, gdzie sala konferencyjna może pomieścić 300 osób a nawet jeszcze więcej.

Sala konferencyjna w Hotelu Lamberton (Ołtarzew k/Warszawy)

Hotel Lambreton mieszczący się w Otwocku niedaleko Warszawy (około 25 km do centrum stolicy). Dojazd do miejsca jest bardzo prosty – zarówno autostradą A2 jak również obwodnicą S2. Umożliwia wynajęcie jednej z wielu sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1000 m2. Największa możliwa liczba uczestników to 1200. Dzięki mobilnym ścianom można dowolnie łączyć oraz dzielić poszczególnych pomieszczenia na odpowiadające potrzebom sektory. Ponadto są dźwiękoszczelne, co zapewnia pełen komfort uczestnikom.

Położenie sal w Hotelu Lambreton na najniższej kondygnacji budynku (parter) pozwala na wygodny dostęp także do parkingu. Przestrzenie konferencyjne zostały urządzone w stylu luźno nawiązującym do Art Neuveau. Zapewniają odpowiedni poziom oświetlenia oraz bardzo wysoki komfort.

Sala konferencyjna w Hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center (Warszawa)

Hotel Double Tree by Hilton Hotel & Conference Center zlokalizowany jest w Warszawie, zaledwie niecałe 15 kilometrów do ścisłego centrum. Polecane do organizacji znacznej wielkości konferencji. 20 doskonale dostosowanych do potrzeb organizatorów sal konferencyjnych może pomieścić nawet do 2000 osób jednorazowo. Doświadczeni pracownicy służą swoją pomocą i wsparciem podczas całego procesu – od momentu zamówienia sali aż po zakończenie eventu. Dzięki nim przygotowanie konferencji jest łatwe i przyjemne.

Dodatkowo Hotel Double Tree zapewnia pokoje dla gości, dostęp do restauracji, baru oraz luksusowej strefy SPA, Wellness & Fitness. Parking lokalizowany na zewnątrz może pomieścić nawet do 450 samochodów, zaś garaż w podziemiach Hotelu oferuje dodatkowo 149 miejsc.

Sala Konferencyjna w Hotelu Warszawianka (Jachranka k/Serocka)

Położony w malowniczej wsi Jachranka nieopodal Serocka (niecałe 40 km do centrum Warszawy) Hotel Warszawianka oferuje dla klientów 33 sale konferencyjne. Największa dostępna z nich posiada miejsce na 300 osób. Łącznie jednorazowo w obiekcie może przebywać 2370 osób. Każda sala została tak zaprojektowana, by był zarówno możliwy dostęp do światła dziennego, jak i pełne zaciemnienie (dzięki sterowanym automatycznie zasłonom).

Hotel Warszawianka oferuje w pełni wyposażone sale konferencyjne z dostępem do szerokopasmowego łącza internetowego oraz bezprzewodowego Wi-Fi. Ponadto na potrzeby organizatorów udostępnia wszelki potrzebny sprzęt (m.in. ekrany, rzutniki, nagłośnienie, system digital signage oraz sterowania AV).

Więcej sal konferencyjnych w Warszawie możesz znaleźć na stronie – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *