Shooting Range Kraków – cennik

Shooting Range Kraków – cennik

Strzelanina w Krakowie? – czemu nie. Byle tylko była emocjonująca i piekielnie wciągająca. Jak znaleźć dobrą strzelnicę w Krakowie, ile kosztuje wizyta dla jednej osoby, a ile organizacja imprezy?

Dobra strzelnica czyli jaka?

Fajna strzelnica to taka, do której dzwonisz, a po drugiej stronie słyszysz zapaleńca. Człowieka, który chce cię zaprosić na strzelanie tu i teraz i zrobi wszystko, by twoja wizyta przebiegła bez jakichkolwiek zakłóceń. Wszystko zależy od ludzi, a nie tylko od sprzętu. Na naprawdę dobrej strzelnicy nie poczujesz się jak amator, ale jak początkujący entuzjasta, zaproszony do przeżycia wyjątkowej przygody.

Oferty strzelnic w Krakowie

W Krakowie, jak w każdym dużym mieście – jest sporo miejsc, gdzie możemy postrzelać. Co oferują poza indywidualnymi wejściami i strzelaniem? W dobrej strzelnicy nie tylko skorzystamy z oferowanych pakietów, ale też ułożymy plan zajęć pod własne wymagania.

To co najczęściej oferują strzelnice to:

  • Pakiety
  • Pakiety indywidualnie zaplanowane
  • Wieczory kawalerskie i panieńskie
  • Oferty szkoleń
  • Imprezy integracyjne
  • Bony upominkowe

Ale pomysłów na zabawy na strzelnicy jest znacznie więcej. Do co odważniejszych w strzelnicy można nawet zorganizować wesele!

Ceny na strzelnicach w Krakowie

Jeśli chodzi o pakiety, najczęściej są one ułożone tak, by w ramach jednego pakietu można było postrzelać z różnego rodzaju broni. Nie ma tu różnicy czy strzelamy z MP5 czy AK-47, zwykle pakiet zakłada, że mamy po pięć strzałów z różnego rodzaju broni. Najtańszy pakiet, w ramach którego możemy oddać 15 strzałów kosztuje od 90 do 130 zł. I zwykle w jego ramach możemy oddać strzał z 2-3 pistoletów, AK-47 i czasem pistoletu maszynowego.

Kolejnym etapem w życiu indywidualnego amatora strzelnic jest zwiększania ilości strzałów i poszerzenie ilości broni. I tak:

  • Pakiety z 50 strzałami kosztują między 190 a 250 zł i tu można już liczyć, że chociaż kilka strzałów będziemy mogli oddać z rewolweru.
  • Pakiety dla graczy ekstremalnych to już od 70 do 100 strzałów i koszt od 300 do 450 zł.
  • Oczywiście istnieją też pakiety dla par, za romantyczną randkę z możliwością oddania 50 strzałów zapłacimy od 200 do 400 zł.

Jeśli chodzi o organizację imprez na strzelnicy, opcji jest wiele. Kilkuosobowa impreza z instruktorem to koszt minimum 500 zł. Ale nawet imprezy można zorganizować płacąc osobno za wynajem części strzelnicy i wykupienie pakietu. Dla wprawionych w bojach można zafundować każdemu uczestnikowi możliwość oddania 40 strzałów za sumę 160-200 zł plus wynajem części strzelnicy za 200-500 zł.

Dokładniejszy cennik i ofertę jednaj z najlepszych krakowskich strzelnic znajdziesz na stronie: http://gotoshoot.com/en/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *