Strzyżenia psów w Krakowie – cennik

Strzyżenia psów w Krakowie – cennik

Posiadanie własnego psa to marzenie wielu osób, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wielka jest to odpowiedzialność. Decydując się już na czworonoga trzeba mieć pewność tego, że zadba się o niego w stu procentach dobrze i niczego nie będzie mu brakowało. Warto wspomnieć o tym, że nie wszyscy posiadacze psów posiadają w swoich domach zestaw do ich strzyżenia, a od czasu do czasu psa trzeba ostrzyc, aby było mu wygodniej. Przy okazji dba się w ten sposób również o jego zdrowie. W takiej sytuacji należy udać się do zakładu, w którym profesjonalnie strzyżone są psy, jednak za taką usługę trzeba będzie oczywiście zapłacić. Na terenie Krakowa istnieje kilka takich salonów, w których można ostrzyc własnego pupila. To, jaką kwotę się zapłaci zależne jest od tego, na jaką konkretnie usługę klient się zdecyduje.

Strzyżenie oraz rozczesywanie

Samo strzyżenie nie powinno być zbyt kosztownym procesem, ponieważ zwykle w Krakowie płaci się za taką usługę około 50-70 złotych. Jeśli jednak do tego klient chce dorzucić też rozczesywanie, to musi mieć na uwadze to, iż zapłaci większe pieniądze. Wtedy należy przygotować około 70-80 złotych, choć zależy to od tego, do jakiego salonu klient uda się z własnym psem. Można zdecydować się jeszcze na różne inne usługi, w tym np. na kąpiel psa, dzięki czemu opłucze się go z sierści, która pozostanie na jego skórze. Strzyżenie z kąpielą kosztować będzie jednak około 100 złotych, dlatego trzeba zdawać sobie z tego sprawę przed udaniem się do profesjonalnego salonu. Na szczęście klienci mają pewność, że pracują tam doświadczone osoby, a więc usługa przebiegnie precyzyjnie oraz ekspresowo, a psu nic złego się nie stanie. Na pewno będzie on z tego powodu szczęśliwy, a zgubienie sierści szczególnie latem dla psów jest olbrzymim komfortem.

Strzyżeniem psów w Krakowie zajmuje się również Pani Barbara, która oferuje konkurencyjne ceny, a na terenie Krakowa dojeżdża do klienta.

Suszenie oraz trymowanie

Zainteresowane osoby zdecydować mogą się również na suszenie psa, ale też na trymowanie, a więc na pewnego rodzaju zabieg pielęgnacyjny, podczas którego psu usuwana jest martwa sierść. W ten sposób można poprawić jakość sierści, staje się ona delikatniejsza oraz elastyczniejsza, więc coraz większa grupa właścicieli chętnie decyduje się na takie właśnie zabiegi pielęgnacyjne. Na terenie Krakowa kompletna usługa strzyżenia psa wyniesie około 120-130 złotych. Mowa tutaj o strzyżeniu, rozczesywaniu, kąpieli, suszeniu oraz trymowaniu. Warto zdecydować się na cały zestaw, ponieważ dzięki temu pies będzie zadbany, a jego właściciel będzie miał spokój na długi czas. Cena jest przystępna, a jakość usług jest naprawdę wysoka i zadowalająca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *