Szkolenia Kraków

Szkolenia Kraków

W związku ze stanem rozwijającym się rynkiem pracy pracownicy jak również pracodawcy muszą stale i okresowo uczęszczasz na różnego rodzaju szkolenia. Wszystko zależy od modelu naszej firmy ale zazwyczaj musimy przeszkolić pracowników takich umiejętności jak obsługa klienta negocjacje oraz sprzedaż czy też zarządzanie zespołem. Obecnie mamy duży wybór różnych szkoleń na rynku oraz wielu różnych firm dlatego w tym krótkim artykule opiszemy sobie teraz najlepsze firmy oferujące szkolenia w Krakowie.

 1. Szkolenie : Sprzedaż eventowa i networkingowa

Eventy oraz wydarzenia na żywo są dzisiaj jednym z najlepszych form która buduje pozytywne relacje z nowymi klientami oraz napędza sprzedaż. Od kilku już lat możemy zauważyć jak z roku na rok wzrasta liczba szkoleń które mają charakter eventowy. Ze względu na to że mamy coraz większy nacisk na zwykłych konsumentów ze strony reklamodawców to często trudno nam w ten sposób pozyskać klienta ponieważ, przeglądałem codziennie setki różnych reklam. Zapraszając nową osobę czy też pozyskanego już klienta na wydarzenie eventowe możemy zostać nie tylko pozytywnie zapamiętanie w oczach klientów ale także jesteśmy dla niego atrakcyjnym wyborem dostarczający mu najlepszych rozwiązań jakich tylko potrzebuje.

 1. Szkolenie : Kreatywność a efektywność – innowacyjność w pracy indywidualnej i zespołowej sprzedaż eventowa i networkingowa

Na tym szkoleniu dowiemy się między innymi jakie są sposoby i metody kreatywnego rozwiązywania problemów zwłaszcza tych trudnych problemów otwartych. Zdobędziemy także umiejętności dzięki którym będziemy sobie w stanie poradzić gdy mamy jakiekolwiek bariery poznawcze z pracy grupowej. Poznamy również niezbędne umiejętności które pozwolą nam wybrać odpowiednie strategie twórcze aby osiągać nowe i bardziej wartościowe rozwiązania w sytuacjach w których zaczynamy tworzyć coś innowacyjnego. Po odbyciu szkolenia będziemy dostrzegać wszelkie różnice pomiędzy kreatywne myślenie a rozwiązywaniem problemów. Będziemy również samodzielnie stosować metody kreatywnego myślenia a także ukształtujemy pozytywne nastawienie podczas rozwiązywania konkretnych problemów.

 1. Kodeks Pracy po nowelizacji z uwzględnieniem najnowszych zmian

Szkolenie to skierowane jest głównie do osób które pracują na stanowisku kadrowo płacowym oraz w księgowości. Te szkolenia cieszą się dużym uznaniem wśród osób które mają na celu rozwijać się zawodowo i dobrze wiedzą że te warsztaty mogą im bardzo pomóc. Celem szkolenia jest łatwe przekazanie odpowiednich informacji o najnowszych zmianach w prawie pracy oraz tych które będą w przyszłości wchodzić w życie. Wszystkie szkolenia uczą zarówno w teorii jak również pokazują na praktycznych przykładach zastosowanie odpowiednich pojęć.

 1. Lean Service – usprawnianie procesów usługowych

Koncepcja tego szkolenia znalazła swoje zastosowanie w wielu sektorach gospodarki w naszym kraju jak również na całym świecie. Lean Service do szkolenia z których najbardziej skorzystają organizacje Usługowe i będziemy mieli tutaj szkolenia z takich tematów jak: Lean Office, Lean Accounting, Lean Healthcare, Lean Marketing, Lean Government, Lean Administration, Lean Education czy Lean Banking.

Krakowskie firmy organizujące wymienione szkolenia:

 • GENWHY
  Adres: ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków
  Telefon: +48 608 667 938
  E-mail: [email protected]
 • BERNDSON
  Adres: ul. Dobrego Pasterza 104, 31-416 Kraków
  Telefon: +48 735 140 030
  E-mail: [email protected]
 • Avenhansen
  Adres: ul. Podłącze 31, 30-218 Kraków
  Telefon: 12 399-41-90
  E-mail: [email protected] Przeczytaj więcej na: https://szkolenia.avenhansen.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *