Szkolenie z komunikacji, perswazji i wywierania wpływu

Szkolenie z komunikacji, perswazji i wywierania wpływu

Szkolenia z zakresu perswazji i wywierania wpływu są polecane wszystkim osobom, które na co dzień pracują w branży biznesowej i sprzedażowej. Na takich szkoleniach można nabyć przeróżne umiejętności interpersonalne, które przydadzą się w bezpośrednich kontaktach międzyludzkich. Przede wszystkim na szkoleniach podejmowane są tematy, które poprawią zdolności z zakresu czytania innej osoby, tak aby dostosować się do niej i wywrzeć na nią jak największy wpływ, co w biznesie jest przecież niezwykle istotnym elementem. Takie szkolenia uczą również zainteresowanych jak powinno kierować się rozmową, aby rozmówca był nią jak najbardziej zainteresowany.

Umiejętności interpersonalne – szkolenie

Dużo uwagi poświęca się panowaniu nad własnym językiem, nad jego pełną kontrolą, co może sprawić, iż druga osoba zacznie odczuwać wpływ tej pierwszej na własnej skórze. Wtedy łatwiej takiej osobie sprzedać jakiś produkt, czy też podpisać z nią intratny kontrakt biznesowy. Na szkoleniach można również nauczyć się obserwować drugą osobę, a konkretniej jej zmiany w głosie oraz w ruchach ciała, które dużo mówią o człowieku, o jego podejściu do sprawy i celach. Dzięki takim szkoleniom przeprowadzanie rozmów biznesowych nie będzie stanowiło większych problemów. Zdecydowanie najważniejsze jest jednak oczywiście to, aby nauczyć się odpowiednio wykorzystywać poszczególne narzędzia, którymi dysponuje człowiek, aby taka perswazja była skuteczna przy każdej nadarzającej się sposobności. Szkolenia prowadzone są fachowo, przez doświadczonych fachowców, więc można z nich wyciągnąć dużo dobrego.

Dane szkolenia

Szkolenie jest przeprowadzane przez trenerów z firmy szkoleniowej GenWhy. Cała kadra firmy jest dobrze wykwalifikowana i doświadczona w przeprowadzaniu szkoleń. Koszt szkolenia to 1490zł. Szkolenie jest przeprowadzane we Wrocławiu a dokładnej w hotelu Mercure.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *