Top 3 najlepsze deskorolki elektryczne

Top 3 najlepsze deskorolki elektryczne

Elektryczne urządzenia służące do przemieszczania się, takie jak np. hulajnogi elektryczne, czy deskorolki elektryczne zyskują coraz większą popularność. Urządzenia umożliwiają komfortowe i wygodne przemieszczanie się po często zakorkowanym mieście, jednocześnie pozwalając na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Wzrost popularności urządzeń tego typu sprawił, że na rynku pojawiło się wiele ofert, które są mocno zróżnicowane, zarówno jeśli chodzi o parametry jak i o samą cenę. 

Czym kierować się podczas wyboru deskorolki elektrycznej?

Poniżej wypunktowaliśmy najważniejsze parametry techniczne, na które trzeba zwrócić uwagę podczas wybory deskorolki elektrycznej.

Deskorolka elektryczna na co zwrócić uwagę:

  • pojemność akumulatora – im wyższa, tym dalsze dystanse możemy pokonywać
  • maksymalna prędkość – w przypadku tańszych modeli deskorolki nie przekraczają kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Droższe modele potrafią jeździć z prędkością przekraczającą nawet 50 kilometrów na godzinę.
  • maksymalne obciążenie – jeśli szukamy sprzętu dedykowanego zarówno dla dziecka jak i dla osoby dorosłej, ten parametr jest ważny
  • szybkość ładowania akumulatora – im szybsza możliwość naładowania akumulatora, tym wygodniejsze korzystanie ze sprzętu
  • cena – parametr ważny, bądź nie. Wszystko zależy od budżetu i preferencji kupującego

 Top 3 najlepsze deskorolki elektryczne

Przygotowaliśmy zestawienie trzech najlepszych modeli, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Poniżej przybliżymy 3 modele, które naszym zdaniem są warte uwagi.

  1. Deskorolka elektryczna VIPER PRO SYSTEM to urządzenie, które zaspokoi potrzeby najbardziej aktywnych osób. Pojemny akumulator umożliwia pokonanie nawet 15 km, a czas pełnego naładowania akumulatora wynosi 3h. Takie rozwiązanie zapewni wysoki komfort korzystania z urządzenia. Zastosowanie trwałych i wytrzymałych elementów i wykorzystanie nowej technologii podczas tworzenia urządzenia sprawi, że jazda będzie przyjemna, a deska posłuży nam długo. Urządzenie dostępne jest w przystępnej cenie, która zaczyna się od około 650 złotych.
  2. Deskorolka elektryczna MAMBA Smart to rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę i nowinki technologiczne. Deskorolka doskonale sprawdzi się jako środek transportu, lub jako zabawka dla naszych dzieci. Podobnie jak w przypadku modelu prezentowanego powyżej, pojemny akumulator umożliwia pokonanie nawet 15 kilometrów, a prędkość maksymalna wynosi około 12 km na godzinę, co sprawia, że to bezpieczna i rekomendowana dla naszych dzieci deskorolka. Cena tego modelu wynosi około 600 złotych.
  3. Deskorolka elektryczna VIPER III to deskorolka, która spełni oczekiwania każdego dziecka. Konstrukcja wzbogacona o kolorowe światła led sprawi, że dzieci będą czerpały niebywałą przyjemność z jazdy, a pojemny akumulator umożliwi pokonanie sporego dystansu. Prędkość maksymalna wynosi 12km/h, przez co deskorolka będzie stanowiła bezpieczną formę zabawy dla naszych dzieci. Można także powiedzieć, że deskorolka elektryczna wśród dzieci jest jedną z ulubionych dziedzin sport na świecie.

Pod linkiem https://www.sn2world.com/pl/ możecie znaleźć więcej ciekawych artykułów na różne tematy z zakresu życia, zdrowia i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *