TOP 3 sklepy oferujące firany

TOP 3 sklepy oferujące firany

Firany są potrzebnym wyposażeniem domu. W większości mieszkań można je zobaczyć. Każdy z nas chce robić zakupy najtaniej, a jak wiemy, w tym celu najlepiej udać się do sklepów internetowych. Jednak gdzie dokładnie skierować swoje wirtualne kroki? Oto propozycja TOP 3 sklepów oferujących firany. Każdy z nich jest wart uwagi potencjalnego klienta.

Świat firan i zasłon

Krakowski sklep ma spory asortyment. Znajdziemy w nim między innymi: firany, zasłony, dodatki, rolety, karnisze, pościele, obrusy i serwety, a także wiele innego towaru. Możemy się tutaj natknąć na wyprzedaże, dzięki którym będziemy mogli zrobić zakupy, wydając mniej pieniędzy. Mamy możliwość, aby kupić firany na metry, firany gotowe oraz sam materiał na firany. Przystępne ceny. Dostawa kurierem po przedpłacie to koszt 18 zł. Szybka przesyłka i możliwość złożenia zamówienia telefonicznego – to zalety tego sklepu.

Firany.pl

Pierwsze co pozytywnie uderzy nas, gdy wejdziemy na stronę tego sklepu to mnogość kategorii i towaru. Są tutaj takie działy jak: firany, firany gotowe z taśmą, firany balkonowe, firany balkonowe metrażowe, firany metrażowe, rolety, rolety rzymskie, rolety dzień-noc, rolety mini, firany do kuchni, komplety do kuchni, firany dla dzieci, narzuty dziecięce, frędzle – panele – makarony, komplety salonowe, zasłony, tkaniny zasłonowe, karnisze, gipiury, lambrekiny, lamówki, taśmy marszczące, woreczki do prania, kołdry i poduszki, narzuty, pościel, prześcieradła, poszewki dekoracyjne, obrusy, ręczniki, szlafroki, akcesoria, a także usługi krawieckie. Wysyłka kurierem od 15 zł najczęściej wysłana od 1 do 5 dni roboczych. Konkurencyjne ceny.

EuroFirany

Sklep internetowy, w którym znajdziemy narzuty, firany zasłony, pościel, ręczniki, lampy, dekoracje i różne dodatki. Można skorzystać z usługi szycia czy z konsultacji z dekoratorem. Ceny odpowiednie do jakości produktów. Jeśli interesują nas jakieś szczegóły to mamy do dyspozycji infolinie dla klientów. Aby zobaczyć produkty na żywo, można udać się do jednego z 80 salonów rozmieszczonych w całej Polsce. Mamy tutaj ogromny wybór, same firany dzielą się na: gładkie, na kołach przelotowych, na szelkach, na taśmie, na flexach oraz są dostępne firany z nadrukiem i firany zdobione. Przy zamówieniu na kwotę powyżej 250 zł brutto, po przedpłacie – dostawa kurierem gratis! Do tej kwoty koszt dostarczenia paczki to 9,99 zł przy przedpłacie oraz 13,99 zł, gdy płacimy przy odbiorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *