WSEH – studia w formule hybrydowej

WSEH - studia w formule hybrydowej

Studia to często najważniejszy etap jeśli chodzi o edukację, dlatego trzeba bardzo dobrze zastanowić się co nas interesuje, jaki obszar pracy w przyszłości chcielibyśmy zgłębiać i co osiągnąć. Wybór uczelni powinien być dokładnie przemyślany, na pierwszym miejscu powinniśmy wziąć pod uwagę jej poziom i prestiż.

WSEH – najlepsza uczelnia na Podbeskidziu zaprasza wszystkich absolwentów szkół średnich, ale także absolwentów szkół wyższych na różnych etapach kształcenia do zapoznania się z bardzo rozbudowaną ofertą edukacyjną jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie uczniów, dlatego kierunki jakie proponujemy są bardzo dokładnie wybierane pod kątem obecnego zapotrzebowania na rynku pracy. Ciągle się rozwijamy i podążamy za trendami jakie obecnie panują. Nasza placówka w Bielsku-Białej jest bardzo wysoka oceniana w całym kraju, a także w społeczności lokalnej. Uczelnia może poszczycić się wysokim poziomem nauczania oraz jej efektów. Placówka posiada grono absolwentów, którzy osiągają bardzo wysokie wyniki i sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że podążając za nowymi wytycznymi chcemy wprowadzić studia w formule hybrydowej, dzięki której studenci będą mogli część zajęć odbywać w sposób online, ale również spotykać się z wykładowcami na uczelni. Nie chcemy, aby nauka odbywała się w stu procentach w formie zdalnej, gdyż w miarę możliwości chcemy poznać swoich studentów i bezpośrednio dzielić się z nimi naszym doświadczeniem. Uważamy także, że studenci, w szczególności na początku swojej studenckiej przygody muszą poznać tok i funkcjonowanie placówki. Nie chcemy, aby studenci tracili ze sobą kontakt, gdyż znaczne ograniczenia negatywnie wpływają na więzi społeczne, budowanie akademickiej społeczności.

Zapewniamy, że studia hybrydowe to najlepsze rozwiązanie, które w chwili obecnej możemy zaproponować. To połączenie zajęć na uczelni z tymi, które można kontynuować przez Internet. Dzięki temu studenci mogą popracować nad planowaniem własnego czasu i systematyczności w nauce. Śląsk to miejsce, gdzie znajduje się nasza Uczelnia, dlatego do placówki uczęszczają osoby z całego województwa, a także całego kraju. Wierzymy, że wspólnymi siłami osiągniemy sukces i wypracujemy idealne rozwiązanie do nauki w obecnej sytuacji, które także będzie można wprowadzić na stałe po ustaniu pandemii. Dobro i zdrowie studentów jest najważniejsze, więc zajęcia stacjonarne odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych jakie będą w danej chwili obowiązywać. Zapewniamy, że zajęcia prowadzone online, ale także i stacjonarnie tworzymy z wielkim zaangażowaniem, dobierając materiały, które najlepiej odnoszą się do programu studiów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *