Wywóz gabarytów – najlepsze 3 firmy z Warszawy

Wywóz gabarytów - najlepsze 3 firmy z Warszawy

Odpady wielkogabarytowe to te, które powstają w domach i mieszkaniach, a nie da się ich pozbyć poprzez umieszczenie ich w pojemniku na odpady komunalne. Najczęściej pozbywa się ich w trakcie remontów. Wtedy wyrzuca się stare meble, okiennice, palety, żeby wstawić do wnętrza ich nowe zamienniki. W każdym mieście takie usługi oferuje kilka firm. Które z nich są najlepsze w Warszawie?

EkoBus

Na pierwszy ogień idzie EkoBus, który nawet w logo ma informację: „Opróżnianie lokali”. Jak widać, przedsiębiorstwo specjalizuje się właśnie w usługach około-remontowych. Firma zatrudnia zespół profesjonalistów, którym oddała do dyspozycji samochody o różnych wymiarach paki załadunkowej. Dzięki temu szybko obsługuje wszystkich klientów. Dziesięcioletnie doświadczenie, setki ton wywiezionych odpadów i wielu zadowolonych klientów świadczą najlepiej o wykonywanej usłudze. Atrakcyjne ceny i pełna elastyczność wykonywanych usług czynią tę firmę konkurencyjną na tle innych. EkoBus poza odbiorem zutylizuje też odpady gabarytowe – już niczym nie trzeba się przejmować na zapas.

Pełną ofertę firmy znajdziecie po linkiem —> www.eko-bus.com

RedSkip

Innym przedsiębiorstwem, które odbiera i utylizuje gabaryty, jest RedSkip. Na duży plus zasługuje łatwość kontaktu – do wyboru mamy osobne numery dla telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz formularz w witrynie internetowej. Zainteresowanemu klientowi podstawiany jest kontener, który można zapełnić odpadami zakwalifikowanymi jako gabaryt. Odbiór elektrośmieci powinien odbyć się osobno, co dotyczy każdej z ofert. Do czynienia mamy z ciekawą ofertą, bowiem stawka jest stała za cały kontener (dostępny w różnych rozmiarach), obojętnie, jak bardzo jest on wypełniony. Trochę inaczej liczy się dodatkową usługę wynoszenia i załadunku odpadów, ale to rzecz zrozumiała. Firma nie rezygnuje z małych klientów – odbiór odbędzie się, nawet jeśli to tylko kwestia kanapy czy biurka. Oczywiście, obsługiwani są też więksi kontrahenci.

Opróżnianie

Klienci tej firmy zwracają uwagę na kompleksową obsługę klienta i ekspresowy czas wykonywania usługi. Kolejny plus to jasno ustalony cennik – każdy chce wiedzieć przed zamówieniem usługi, ile dokładnie zapłaci. Ekipy to doświadczeni pracownicy z profesjonalnym sprzętem. Zawsze punktualni w swojej pracy, co pokazuje ich szacunek dla zamawiających. Po pracy nie ma w mieszkaniu śladu, bo wszystko zostaje w takim stanie, w jakim było pierwotnie. Firma Opróżnianie specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań i wywozie odpadów gabarytowych. Stosunek ceny do jakości jest wręcz znakomity, a ciężko znaleźć jakiekolwiek minusy tej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *